Historia
Działalności

Nasza

Historia

Zobacz świat wyraźniej… to hasło, które od ponad 30 lat przyświeca naszej pracy. Stworzyliśmy miejsca, w których o jakość Waszego widzenia i o wizerunek, towarzyszący na co dzień, dba się kompleksowo.

Dobieramy korekcję okularową i wykonujemy wszystkie rodzaje okularów. Posiadamy nowoczesne laboratoria soczewek okularowych, wyposażone w automaty szlifierskie MR Blue 2.0 firmy Essilor. Nasza kadra to wykwalifikowane osoby o wysokiej kulturze osobistej, które w miłej i przyjaznej atmosferze zaproponują najlepsze rozwiązania. Jesteśmy profesjonalnymi salonami optycznymi, w których zadowolenie naszych klientów jest głównym celem, a zarazem powodem do dumy, gdyż zaufało nam już wielu z Was. Codziennie staramy się realizować misję salonu optycznego, którą jest podniesienie jakości życia poprzez poprawę widzenia wszędzie i dla każdego. Każdego dnia spotykamy się z nowymi wyzwaniami, ale praca to nasza pasja, której oddajemy się z ogromnym zaangażowaniem. Dostarczamy najwyższej jakości produkty w przystępnych cenach. Dbamy, by nasza oferta była konkurencyjna, a jakość obsługi i szeroki wybór opraw zachęcały do odwiedzenia nas w przyszłości.

1990

POWSTAJE PIERWSZY SALON

1999

SPECJALISTA VARILUX

okulary dla dzieci kielce
okulary dla dzieci kielce

CERTYFIKAT okulary dla dzieci kielce

Posiadamy międzynarodowy certyfikat - świadectwo jakości przyznawany przez firmę essilor, który nadaje nam tytuł specjalisty Varilux. Dokument ten jest świadectwem najwyższego poziomu usług w zakresie doboru i montażu soczewek okularowych Varilux.

okulary dla dzieci kielce

okulary dla dzieci kielce

Optyka Premium to największa w Polsce grupa, która zrzesza niezależne salony optyczne - firmy z długoletnia tradycją, prowadzone przez mistrzów optyki, pełnych pasji i oddania dla swojego zawodu. Optycy należący do tej grupy to najwyższej klasy eksperci, którzy łączą specjalistyczne wykształcenie optyczne z wielopokoleniowym doświadczeniem w dziedzinie korekcji i ochrony wzroku.